54031, Україна, Миколаїв, ПОТЬОМКІНСЬКА 16

bfvykhod@gmail.com

ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЗАВЖДИ У ПРІОРИТЕТІ

🤝 Практичні навики завжди у пріоритеті…
“Особливо задоволені роботою в парах з розбору складних випадків з практики встановлення плідної співпраці з пацієнтами”, — зазначили медичні працівники Снігурівського центру первинної медико-санітарної допомоги, які взяли участь у тренінгу «Як працювати з пацієнтом, пацієнторієнтованість «. Цей тренінг організував для закладу ММБФ «Вихід» в рамках реалізації гранту «Допомога для перемоги та сталого розвитку» за підтримки Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
Це другий офлайн тренінг, який вдалось організувати для медичних працівників ЦПМСД після деокупації Снігурівки. Лікарі та середній медичний персонал мали змогу наживо обговорити наступні питання:
✅ основні принципи, форми та цілі кейс-менеджменту;
✅ прояви стигми, стигматизації та дискримінації;
✅ основні методи налагодження комунікації пацієнта та медичного працівника (відкриті питання, мотиваційне консультування, емпатію, афірмацію, рефлексивне слухання);
✅ визначили роль медичних працівників первинної ланки в налагодження плідної комунікації з пацієнтом.
Не дивлячись на різницю в досвіді роботи, всі учасники включилися в обговорення, висловлювали відверто свої думки, ставили питання, на які разом знаходили відповіді.
Сподіваємося, що навчання будуть корисними медичним працівникам ЦПМСД, покращать якість надання медичної допомоги у громаді та сприятимуть конструктивним відносинам з відвідувачами медичних закладів.
Всім нам миру та здоров’я. ❤

НАМ НЕ ВИСТАЧИЛО ЧАСУ

«Нам не вистачало часу для обговорення складних випадків з медичної практики!»
Так хором відповіли медичні працівники Снігурівського центру первинної медико-санітарної допомоги, які взяли участь у тренінгу «Ведення пацієнтів з ВІЛ на первинному рівні». Цей тренінг організував для закладу ММБФ «Вихід» в рамках реалізації гранту «Допомога для перемоги та сталого розвитку» за підтримки Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
Це перший офлайн тренінг, який вдалось організувати для медичних працівників ЦПМСД після деокупації Снігурівки. Лікарі та середній медичний персонал мали змогу наживо обговорити актуальні питання профілактики та лікування ВІЛ-інфекції та складні випадки із практики. Це дозволить покращити континуум послуг для ВІЛ-інфікованих пацієнтів на рівні первинної ланки надання медичної допомоги.
Учасникам заходу була презентована інформація про особливості розвитку епідемії ВІЛ-інфекції у світі, Україні, Миколаївській області та Снігурівській громаді, про цілі 95:95:95, Н=Н, 0 стигми і дискримінації та досягнення їх на рівні області і громади.
Аудиторія була зацікавлена в темі і активно брала участь в обговоренні, дискутувала, ставила слушні питання, на які разом знаходили відповіді. В процесі навчання медичні працівники отримали не тільки теоретичні знання, а також практичні поради та приклади з медичної практики – те, чого найбільше не вистачало медикам, які не мали змоги відвідувати офлайн навчання раніше.
Попереду працівників ЦПМСД чекають нові тренінги для покращення надання медичної допомоги у громаді.
Всім нам миру та здоров’я.